У Києві відбулось обговорення змін до Інвестпрограми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік

Сьогодні, 20 вересня у Києві відбулися відкриті обговорення проекту змін до Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік. Участь у засіданні взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Відтак Проектом змін до інвестиційної програми запропонували перерозподілити економію за результатами процедур закупівель та збільшити фінансування об’єктів. Фінансування об’єктів Львівської області, відповідно до змін, збільшиться на 36 153,10 тис грн і становитиме 171 778,78 тис грн. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

За результатами зустрічі учасники обговорення вирішили підтримати проект змін до Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Зазначимо, що Протокол  відкритих обговорень проекту змін до Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік, а також сам проект Змін оприлюднять на сайті Укренерго.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*