У Києві розпочався екологічний форум “Поводження з відходами в Україні: законодавсто, економіка, технології”

Упродовж 22-23 листопада у Києві триватиме Національний форум “Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології”, організований Всеукраїнською екологічною лігою та Екологічною рециклінговою асоціацією України “Si Group Consolt.Ltd”. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

У Форумі беруть участь  представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, представники бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємств-виробників техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та перероблення відходів, установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища та природоохоронних громадських організацій.

“Необхідність проведення реформи системи поводження з небезпечними відходами спричинена вкрай незадовільним становищем у цій галузі. У сфері регулювання відсутня системність і єдиний підхід. Оскільки в Україні немає достатньої кількості підприємств з переробки відходів, ми маємо залучати провідні міжнародні компанії з високим рівнем довіри до їх роботи в європейських країнах”, – зазначив Руслан Гречаник.

Метою Форуму є визначення в Україні перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та інновацій, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з небезпечними відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, а також впровадження засад збалансованого розвитку територіальних громад в Україні.

Окрім того, у рамках Форуму також проводиться тематична виставка “Екологічно безпечні технології” та презентація технологій перероблення ртутовмісних ламп.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*