У квітні відбудеться Перший регіональний семінар «Інклюзивність будівель і споруд»

У п’ятницю, 5 квітня, відбудеться перший регіональний семінар на тему: «Інклюзивність будівель і споруд», який організовує Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Серія регіональних практичних семінарів проводиться у зв’язку з реформуванням правовідносин у будівельній галузі, прийняттям Мінрегіоном нових ДБН, а також постановою Кабінету Міністрів України №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Метою семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, суб’єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами та замовниками будівництва, в ході якої будуть отримані роз’яснення окремих положень нового ДБН В 2.2-4:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

Місце проведення: м. Львів, пр. В.Чорновола, 7 (конференц-зала Готелю «Львів»).

Детальна інформація за посиланням

Реєстрація тут

Контактна особа: Анастасія Мельнічук, тел.: +38(044) 390 25 52, +38(067) 544 11 99, е-mail: seminar.cbo@gmail.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*