У Карпатах відбулося лижне зимове сходження на гору Пікуй

Минулого тижня, за ініціативи Польського туристично-краєзнавчого товариства (ПТТК), а також управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації, туристи та шанувальники гірськолижного відпочинку Львівщини та Підкарпатського воєводства (Республіка Польща) здійснили лижне зимове сходження на найвищу вершину Львівської області  − гору Пікуй.

Як повідомила заступник директора згаданого департаменту Оксана Погорілко, на вершину успішно вийшли 35 лижників, незважаючи на значні снігові опади. Шлях мандрівників пролягав через с. Верхнє Гусне Турківського району Верховинським хребтом до вершини гори Пікуй.

Керівництво сходженням та безпеку його учасників здійснювали рятувальники Львівської обласної контрольно-рятувальної служби Туристсько-спортивної спілки України разом з рятувальниками Бещадської гірської рятувальної групи.

До слова, сходження на вершини Львівщини планують зробити традиційним, а наступна подорож відбудеться орієнтовно у червні 2013 року.

Окремо також нагадуємо про необхідність дотримання правил безпеки туристами під час активного відпочинку в горах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*