У Карпатах відбудеться чергове сходження на гірську вершину

У неділю, 26 червня, відбудеться сходження на гору Пікуй. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.

“Карпати дають можливість подорожувати та активно відпочивати у будь-який сезон. Але літній період – чудовий час для піших сходжень на гірські вершини. Цього сезону ми провели уже кілька подібних підйомів, позаяк зголошується безліч охочих здійснити сходження й отримати потужну енергетику Львівських Карпат”, – зазначив Роман Теребенець.

За його словами, цього разу обрали маршрут середньої складності, протяжністю майже 18 км. Загалом сходження на вершину триватиме близько 8 годин. Програма передбачає вихід на гору Пікуй з Латорицького перевалу та спуск у с. Біласовиця.

Сама гора Пікуй розташована на межі Львівської та Закарпатської областей і є найвищою вершиною Вододільних Бескидів.

Учасників заходу весь час супроводжуватимуть професійні гіди-провідники АГП “Ровінь” та гірська оперативно-рятувальна служба.

Організовує сходження на гору управління туризму та курортів облдержадміністрації спільно з туристичним клубом імені Дем`яновича, туристичним клубом “Росинка” та ГО “Велорава”.

Виїзд зі Львова до села Лихобора о 7:00 год від приміщення ЛОДА  (вул. Винниченка, 18). Охочі взяти участь у підйомі можуть попередньо зареєструватися до 24 червня, зателефонувавши за номером 0676728844 (Олексій), або написавши на e-mail zelentur@gmail.com. Кошти за переїзд та харчування оплачують учасники заходу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*