У храмі Пресвятої Євхаристії вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

У п’ятницю, 9 жовтня, у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) благодійна організація «Фундація-«Андрей» спільно з Львівською обласною організацією «Союз Чорнобиль України» реалізували проєкт «Вечір пам’яті жертв Чорнобильської трагедії», який мав на меті привернути увагу до проблем Чорнобильської катастрофи, мешканців міста Чорнобиль та наслідків у сьогоденні, а також зосередити увагу громадянського суспільства на проблемах екології та нуклеарної проблематики.

У заході взяли учать представники Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль України», священослужителі, діячі культури та мистецтва. А також мистецьку програму виконала Заслужена академічна капела України «Трембіта», диригент – Володимир Вівчарик.

Захід реалізовано за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*