У “Єдиному вікні” отримали допомогу майже 400 військовослужбовців

До “Єдиного вікна”, яке створено на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках, упродовж березня-серпня звернулося за консультаціями майже 400 військовослужбовців.

Як зазначають у центрі, їх відвідувачами є демобілізовані, мобілізовані, пацієнти госпіталю та члени їх родин. Часто до них звертаються і військовослужбовці з інших регіонів  України, які тимчасово перебувають на території Львівської області.

На базі “Єдиного вікна” надають послуги та консультації працівники департаменту соціального захисту, обласного центру зайнятості, територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області. Прийом відвідувачів відбувається з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 16:00 год.

Найчастіше до “Єдиного вікна” звертаються з питань отримання земельних ділянок, грошових виплат та пільг, санаторно-курортного лікування та виготовлення документів.

Нагадаємо, що проект “Єдине вікно” у м. Винники, який надає комплексну допомогу учасникам АТО та демобілізованим, визнали одним із найкращих в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*