У департаменті соціального захисту населення триває реєстрація мікропроектів щодо покращення якості життя соціально незахищених груп населення області

В рамках реалізації Комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011-2013 роки департамент соціального захисту населення облдержадміністрації здійснює реєстрацію поданих громадськими (благодійними) організаціями мікропроектів, котрі фінансуються з різних джерел, щодо покращення якості життя соціально незахищених груп населення області. Реєстрація пропозицій триватиме до 1 квітня 2013 року.

За результатами попереднього розгляду у департаменті соцзахисту мікропроекти скеровуватимуться на розгляд Комісії, що діє при обласній державній адміністрації. Головною вимогою до мікропроектних пропозицій є розроблення і впровадження якісних та економічно доцільних видів соціальних послуг.

Обсяг дофінансування з обласного бюджету визначається залежно від ступеня соціальної значимості кожного проекту і може складати до 70 відсотків його вартості.

Окремо також зазначимо, що станом на 15 лютого 2013 року вже надійшло 5 мікропроектних пропозиції від 5 громадських організацій на загальну суму 158 тис. гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*