У департаменті охорони здоров’я ЛОДА підбито підсумки акції з діагностики раку шкіри

діаг

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА підбито підсумки Всеукраїнської акції з діагностики раків шкіри та раннього виявлення меланоми, яка проходила у Львівській області з 13 по 19 травня 2013 року.

За інформацією головного дерматовенеролога департаменту охорони здоров’я ЛОДА Юрія Роговського, в акції брали участь 93 медзаклади де проводилось скринінгове обстеження та 7 закладів де проводилось дерматоскопічне обстеження. До цих обстежень було залучено 170 спеціалістів.

За час акції на Львівщині обстежено 25 тисяч 215 пацієнтів.

На лікування в дерматологічні заклади було скеровано 541 пацієнти, а у медичні заклади онкологічного профілю – 444 особи.

Під час акції у 349 пацієнтів виявлено дерматофіброму, у 124 – базальноклітинний рак шкіри, у 31 особи – плоскоклітинний рак шкіри, у 24 пацієнтів виявлено меланому.

Лікарі-дерматологи вважають, що ультрафіолетове опромінення є головною причиною раку шкіри, і радять не засмагати з 10 ранку до 16ºº та обов’язково користуватись сонцезахисними кремами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*