У День незалежності України відбудеться забіг «За тверезу націю»

загружено

24 серпня 2014 року о 13 годині буде дано старт марафонському забігу «За тверезу націю», присвячений Дню незалежності України.

Пробіг пройде під гаслом “ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!”.

Організаторами акції є громадська організація «Твереза Галичина» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Ця акція відбувається вже четверний рік. Відбувається традиційно в День Незалежності України і об’єднує приблизно 50 молодих людей. З кожним роком зростає кількість бажаючих взяти участь та збільшується дистанція маршруту.

Цьогоріч пробіг відбуватиметься за маршрутом: Львів-Раковець-Львів, дистанція – 40 кілометрів. Захід має на меті залучити молодь до свідомо тверезого способу життя, замінити наркотики, тютюн та алкоголь на фізичну культуру і заняття спортом. Кожен учасник зможе загартуватись у Раковецькому джерелі.

У рамках забігу збиратимуть кошти для закупівлі амуніції українським військовикам в зоні АТО.

«Важко дивитись на молодь, яка губить своє життя в алкоголі, тютюні та наркотиках, адже саме ці речі породжують суперечки, злочинність. Україні потрібні сильні, здорові та мужні доньки і сини, які в будь-яку хвилину зможуть стати на її оборону» – сказав організатор акції заступник голови громадської організації «Твереза Галичина» Зіновій Станішевський.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*