У День Незалежності мешканців області запрошують відвідати «Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА»

З нагоди 27-ї річниці незалежності України управління туризму та курортів облдержадміністрації запрошує мешканців та гостей Львова на одноденну активну мандрівку туристичним шляхом «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА».

Учасників заходу супроводжуватиме мандрівне товариство «Гороходи» та гірська оперативно-рятувальна служба.

Виїзд зі Львова до села Корчин  о  08:00 год  від вул. Винниченка, 18. Повернення до Львова – цього ж дня о 21:00.

Усіх охочих здійснити сходження і отримати потужну енергію Львівських карпатських гір просимо попередньо зареєструватися за посиланням. Кількість учасників обмежена – до 100 осіб.

Контактна особа: спеціаліст управління туризму та курортів Юлія Стукало 0961907565.

Кошти за переїзд оплачують учасники заходу, вартість 50 грн.

Довідково:

Туристичний маршрут «Горами нашої слави» до бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА  був віднайдений у травні 2012 року за спогадами друкарки Дарії Малярчин-Шпиталь біля гори Кичера в районі села Корчин Сколівського району.

Даний шлях включає в себе багато пам’ятних місць, пов’язаних з визвольними змаганнями українського народу в різні історичні періоди (опришківський рух, УСС, УПА).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*