У четвер – Всесвітній День вишиванки

День вишиванки – чудовий привід вийти на вулицю в етнічному одязі та відчути народну єдність, долучившись до традицій наших предків.

Тож, у четвер, 16 травня, у Всесвітній День вишиванки, запрошуємо прийти на роботу у вишиванках. 

Зазначимо, День вишиванки –  народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню українського народу.  Вишита сорочка є не лише національним вбранням українців, але й з давніх-давен вважається символом та оберегом. Також вишиванка стала не просто національним одягом, а й проявом патріотизму та національної свідомості.

Це свято не має фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня. У 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня.

Ідею проведення Дня вишиванки у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Це свято швидко завоювало любов багатьох українців і українок.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*