У четвер на Львівщині стартує ювілейний X АГРОПОРТ Захід Львів 2019(+аудіо)

У четвер, 21 березня, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького стартує масштабна агропромислова подія – АГРОПОРТ Захід Львів 2019. Це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Про це сьогодні, 19 березня, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Захід ми проводимо з метою стабільного розвитку дрібних і середніх виробників, підвищення конкурентоспроможності продукції, яка виробляється, а також, щоб наші виробники змогли ознайомитися з новими технологіями, програмами підтримки з державного та обласного бюджетів, а також проектами, які можуть допомогти дрібному та середньому виробнику скористатися допомогою і вийти на новий рівень виробництва і конкурентноспроможності. Захід ми проводимо щорічно і цьогоріч на стратегічній сесії обговоримо цілі сталого розвитку»,- розповіла т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

В межах заходу відбудеться  панельна дискусія щодо кластерного розвитку і розвитку органічного виробництва, виставка аграрної продукції та виробників, які представлять свою техніку, засоби захисту, насіння. Окрім цього в  межах X ювілейного АГРОПОРТУ відзначать кращі агропідприємства області.

«Для нас це вже X ювілейна подія в Україні. Львівщина для нас задає тон для всіх інших міст і підіймає щороку рівень. Ми це бачимо по амбіціях інших регіонів, які теж бажають представити себе і не випадково в нас заплановані окремі делегації зі східної, південної України, регіонів-партнерів АГРОПОРТУ, багато делегацій, і будуть фінансуватись нові проекти в межах яких агровиробники із різних куточків України приїжджають на Львівщину, щоб отримати досвід малого і середнього виробництва. Буде дуже насичена програма – більш ніж 15 різних тематичних заходів для агровиробників», – розповів генеральний директор ТзОВ «Авіабренд»  Дмитро Титаренко.

Другий день буде присвячений гастрономічному туризму.

«Наш другий день буде називатися «Гастромандри Львівщиною – розмова на кухні». У 2018 році ми багато провели роботи в полі разом з фермерами, які відкриті для туристів і 22 березня ми обговоримо ключові, стратегічні напрямки серед яких впровадження стандартів Європейського Союзу – системи безпеки харчових продуктів ХАССП. У нас будуть ті, хто першими впроваджує в Україні цей стандарт і буде представник від Держпродспоживслужби, який розкаже про подальшу систему впровадження і перевірок цієї системи. Другий напрямок – це комунікаційна платформа фермерів і рестораторів про шлях локальних продуктів до столу споживача. Також буде висвітлена тему експорту», – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

«АГРОПОРТ – це надзвичайний майданчик, який дозволяє дійсно розвивати агроринок, а попри нього розвивається і ресторанний ринок, кухарі, які є його невід’ ємною частиною. Цього разу ми постараємося показати власне вже напрацьовані здобутки. Хотілося б показати, що вже запрацювала логістика від поля до ресторану, є досвід, напрацювання, гарні ідеї, якими ми будемо ділитися в рамках майстер-класів, які будуть проводитися фахівцями. Нашим найкращим досвідом із Львівщини ми прагнемо поділитись з усією Україною», – розповів співзасновник проекту «HoReCa Show Lviv», засновник ChefUA Club Іоан Янчишин.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*