У червні розпочинається прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

З 1 червня Держкомтелерадіо оголошує черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Конкурс триватиме до 10 серпня.

Учасники конкурсу мають подати оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.

На конкурс можна подавати як індивідуальні роботи, так і написані у співавторстві – колективом не більше 5 осіб. Зокрема, на розгляд Комітету подаються наступні документи:

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

– примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD): назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо;

– копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола присуджується щороку до 24 грудня – дня народження видатного громадського та політичного діяча. Її розмір становить п’ять тисяч гривень.

Контакти: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, тел./факс (044) 279-51-56.

З Положенням про Премію можна ознайомитися за посиланням: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0839-03

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*