У Буському районі після капітального ремонту відкрили школу

У четвер, 24 вересня, у селі Андріївка Буського району, що на Львівщині, відбулося урочисте відкриття школи, яку відремонтовано завдяки україно-німецькому проекту. Захід відбувся за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

У 2014-2015 навчальному році заклад став учасником проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій. Проект “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”, який на 80% фінансується урядом Німеччини через німецький банк розвитку КFW, впроваджує мікропроекти на рівні сіл та маленьких міст і передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад. Реалізовуються вони на базі об’єктів соціальної сфери – шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, ФАПів, народних домів, бібліотек і водоводів.

В межах реалізації проекту у навчальному закладі було повністю замінено покриття шиферного даху на металочерепицю, встановлено нове сучасне енергозберігаюче опалення, замінено котли і насосне обладнання в паливній. Окрім цього, за фінансової підтримки колишнього випускника школи, а нині успішного бізнесмена, було утеплено фасад на 440 тис. грн. Ці роботи мешканці села виконали самостійно, без залучення будівельних організацій.

Олег Синютка високо оцінив результати співпраці громади села з закордонними партнерами щодо реалізації мікропроекту. “Це дало можливість залучити при співфінансуванні 1 млн.500 тис. грн. та провести значний комплекс робіт для відновлення школи”, – зазначив керівник області.

Українським фондом соціальних інвестицій профінансовано 80% (1 млн. 200 тис. грн.) коштів від загальної суми кошторису, а решта фінансування (300 тис. грн.) здійснювалося за кошти органів місцевого самоврядування та громади села: кошти обласної ради – 150 тис. грн. і кошти Андріївської сільської ради та благодійного фонду «Авангард» с. Андріївка в сумі 150 тис. грн.

Довідка:

Приміщення НВК«Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» побудоване у 1964 році. У школі навчається 189 учнів, працює 34 педагогічних працівники та 12 чоловік обслуговуючого персоналу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*