У Будинку воїна презентували фотовиставку про Кіборгів

Відкриття виставки унікальних фотографій захисників Донецького аеропорту «Ти вистояв. Не вистояв бетон» відбулося 25 січня у Будинку воїна на вулиці Короленка, 1.

Фотографії були зроблені в останні дні захисту аеропорту бійцем 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Віталієм П’ясецьким.

«Зі мною в аеропорту був фотоапарат, і я між боями, коли були невеликі перерви, фотографував те, що бачив. Акумулятори швидко розряджалися від холоду, доводилось їх розігрівати теплом долонь. Я зробив кілька десятків фотографій у різних точках терміналу, і зараз всі можуть на них подивитися», – розповів автор виставки Віталій П’ясецький.

Участь у заходах взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Ми є те – що ми робимо. Саме час сказати, що забувати нашої боротьби ніхто не має права ні на мить. Наша сила в нашій пам’яті, в нашій вірі та в нашій єдності. Я знаю, що українці сильні, і я переконаний, що нам не все одно», – наголосив Тарас Грень.

Окрім того, за мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), та з нагоди 5-ї річниці героїчної оборони Донецького летовища подяками голови ЛОДА та цінними подарунками нагородили чотирнадцятьох учасників бойових дій.

В межах відкриття виставки відбувся концерт виконавців проекту “Пісні, народженні в АТО”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*