У бібліотеках області проводитимуть інтерактивні навчання

За ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій, на Львівщині стартував проект “Бібліотека – це модно”. В рамках цього проекту заплановано 13 кроків до модернізації бібліотек Львівщини, зокрема, проведення “Літературного десанту”, створення інтерактивних ігор для дітей різного віку, за допомогою яких вони вивчатимуть мистицьку-культурну спадщину Львівщини та України, проведення організованих читань та інші заходи.

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська під час презентації модернізованої бібліотеки у місті Турка.

Тож, відтепер в оновлених відділах бібліотеки Турківської ЦРБ, зокрема у читальному залі із безкоштовним інтернетом,  діти мають можливість ознайомитись із електронними ресурсами бібліотеки, а також з інтерактивними іграми та квестами.

“Ми створили інтерактивні карти, а також цікаві інформацій довідки до них для різних вікових категорій дітей, щоб мотивувати дітей більше “подорожувати” Львівщиною та Україною, діснаватись більше про локальні природні, туристичні та історичні об’єкти”, – зазначила Христина Береговська.

За словами Христини Береговської, такі нововведення стануть майданчиком для активного позашкільного життя, адже інтерактивні ігри стимулюють дітей до навчання, підвищують інтерес і мотивацію до читання, розвивають комунікативні вміння та навички.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*