У 230-ти населених пунктах області уже відновили електропостачання

Продовжуються роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди увечері 3 лютого та в ніч на 4 лютого через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту.

«Упродовж 3 та 4 лютого силами аварійних бригад ПАТ «Львівобленерго» відновили електропостачання у 230 населених пунктів», – зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександр Харчук.

Відтак, станом на 08:00 год 5 лютого тимчасово без електропостачання залишається 65 населених пунктів повністю та 73 частково.

Усього, за період негоди, а саме 2-3 лютого, в області було знеструмлено 336 населених пунктів у всіх районах та на території міста Львова та міста Борислава.

Енергетики працюють у посиленому режимі.

«До кінця сьогоднішнього дня ми очікуємо відновлення електропостачання у всіх населених пунктах, які постраждали через негоду», – додав директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*