У 2018 році на Львівщині організували масштабні заходи з нагоди знаменних дат

У межах Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів, в області провели 17 заходів з метою національно-патріотичного виховання.

Про це розповів сьогодні, 21 лютого,  під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський.

“Зокрема, Свято Героїв, вшанування Січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі, 100-річчя ЗУНР та військово-театралізоване дійство «Бій за столицю Львів», 100-річчя створення Українського військово-морського флоту. Окрім того організували 14 заходів з відзначення державних свят”, – зазначив Андрій Ковальський.

За його словами, з метою збереження національної пам’яті за кордоном та формування у громадян України патріотизму було організовано 24 поїздки у Республіку Польща.

Також до 100-річчя утворення Західноукраїнської республіки на території Львівської області було відкрито 130 меморіально-інформаційних таблиць в межах реалізації проекту «Відновлені імена Героїв».

Як зазначив Андрій Ковальський, впродовж минулого року впорядкували українські поховання у с.Ярослав, с. Подемщина, с. Криниця, с. Горлиця, с. Пряшів, с. Заліська Воля, с. Сівчина, с. Березка,  с.Бахів та ін. (Республіка Польща).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*