У 2017 році відбудеться вручення дев’ятої Всеукраїнської премії “Диво-дитина”

Щорічно Всеукраїнська премія “Диво-дитина” визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання “Дитина року”. Основна мета Премії – пошук, відбір, нагородження та вшанування найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Про це повідомили в управлінні внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Для здобуття Премії  “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять та ін.

Основна мета Премії – пошук, відбір, нагородження та вшанування найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Номінації Премії:

-найрозумніша дитина;
-найтворча дитина;
-найспортивніша дитина;
-найдивовижніша дитина;
-найгероїчніша дитина.

Прийом документів відбувається з 15 жовтня 2016 року до 20 березня 2017 року.

Більш детальна інформація на сайті: http: divo-dutuna.com

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*