У 2015 році на Львівщині розширять мережу дошкільних закладів

Про це йдеться у Переліку завдань, заходів та показників Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, що підлягають фінансуванню з обласного бюджету у 2015 році, які  прийняли сьогодні, 17 лютого, під час сесії Львівської обласної ради.

У межах даної програми заплановано збільшити охоплення дітей дошкільною освітою.

Окрім цього, з обласного бюджету передбачені кошти на придбання комп’ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів.

Також в області створять центри військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини.

Окрім цього, заплановано придбання двох спеціальних автобусів для НРЦ “Світанок” та Бориславської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з порушенням опорно-рухового апарату та автобуса для Львівського державного училища фізичної культури.

Водночас у Програмі розвитку освіти Львівщини у 2015 році передбачені кошти на розвиток професійно-технічної освіти. Зокрема, йдеться про придбання обладнання для створення навчально-практичних центрів деревообробної промисловості на базі Стрийського ВПУ та сільського господарства на базі ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*