Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Сьогодні в приміщенні Турківської райдержадміністрації відбулося  засідання комісії  з ТЕБ та НС під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Токаря.

У засіданні комісії взяли участь  начальник  служби цивільного захисту в Турківському районі ТУ МНС України в Львівській області Іван Лоштин, в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ігор Кобиляк.

На засіданні комісії  головним питанням було обговорення  стану готовності сил та засобів до пропуску можливої весняної повені.  Під  час роботи  комісії  було заслухано  звіти    начальника  служби цивільного захисту в Турківському районі ТУ МНС України в Львівській області Івана  Лоштина, в.о. завідувача  сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації  Ігоря Кобиляка, який у своєму  виступі  особливу  увагу звернув на необхідність проведення  в готовність наявної техніки, яка може залучатись до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій  в Турківському районі.

За підсумками засідання  комісія по ТЕБ і НС затвердила «План дій районних управлінь, спеціалізованих служб цивільного захисту, органів місцевого самоврядування, об’єктів господарювання з підготовки до повені та дощових паводків на території Турківського району у 2013 році та аналіз його виконання» і «Зони відповідальності організацій водогосподарського комплексу щодо виконання запобіжних, аварійних та відбудовчих протипаводкових робіт на ріках району».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*