У 2013 році на Львівщині реалізується обласна цільова програма “Спортивний майданчик”

Для активізації розвитку фізкультурно-спортивного руху та покращення стану матеріально-технічної бази в області діє обласна цільова програма “Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки, затверджена рішенням сесії Львівської обласної ради від 24 травня 2011 року.

Відповідно до доручення голови Львівської обласної державної адміністрації № 66/0/7-12 від 03.12.2012 року, управлінням з питань фізичної культури та спорту опрацьовані пропозиції з усіх районних держадміністрацій щодо реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик» у 2013 році.

На виконання цієї програми управлінню з питань фізичної культури та спорту на 2013 рік виділено 1 000 000 грн.

Спільно з профільною комісією Львівської обласної ради визначено місця встановлення таких майданчиків у всіх районах Львівщини та у місцях будівництва будинків сімейного типу.

Очікується, що встановлення сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків активізує розвиток масового фізкультурно-спортивного руху, сприятиме активному залученню дітей, молоді та осіб різного віку до активних занять руховою активністю та ведення здорового способу життя й повною мірою відповідатиме Новим ініціативам Президента України: діти – майбутнє України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*