У 2012 році середній розмір щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей зріс на 37%

Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Львівській області на першому етапі у  березні 2012 року проведено підвищення страхових виплат потерпілим та членам їх сімей, яким перерахунок цих виплат здійснювався до 1 березня 2006 року.

В результаті середній розмір щомісячної страхової виплати для 15 тис. потерпілих на виробництві та членів їх сімей у березні 2012 року зріс на 30%  або 338 гривень, в тому числі  у вугільній галузі на 418 гривень і становить відповідно 1469 та 1849 гривень.

На другому етапі з вересня 2012  року здійснено  перерахунки страхових виплат шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві  та членам їх сімей, яким ці виплати призначені до 1 березня 2007 року. В результаті страхові виплати потерпілим на виробництві додатково збільшено в середньому на 260 гривень, в тому числі  шахтарям-інвалідам – на 282 гривні.

За результатами проведеного осучаснення, впродовж 2012 року середній розмір щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей  зріс на 37%.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*