У 2012 році Львівщина виробила сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. гривень

Як повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, у 2012 році в області було вироблено валової сільськогосподарської продукції на 8,8 млрд. грн., що на 0,4 млрд. грн. (4,6 %) більше, ніж у 2011 році.


Зазначимо, що в галузі рослинництва цей показник зріс на 6,2%, а в галузі тваринництва на 2,3%. Минулого року було досягнуто найвищого за період незалежності валового виробництва зерна (1065,3 тис. тон), картоплі (1830,8 тис. тон) та овочів (471,3 тис. тон), а у галузі тваринництва, вперше за останні 12 років, було зупинено зменшення поголів’я ВРХ та забезпечено його зростання на 5,7 тис. голів. Варто також додати, що індекс обсягів виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за минулий рік становив 108,6 %.

Проведення виваженої державної політики, яка проявилася у фінансовій підтримці за конкретними напрямками та проектами, дало змогу досягнути  найвищого валового збору плодів і ягід (93,9 тис. тон) за останні 12 років і закласти 215,3 га плодово-ягідних насаджень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*