Тисячі вірян спільно молились під час Хресної ходи у Львові

Сьогодні, 31 березня, у Хрестопоклінну неділю, у Львові відбулася традиційна загальноміська молитовна Хресна дорога, присвячена вшануванню Року Родини та постаті блаженного священномученика Климентія (Шептицького) з нагоди 150-річчя з дня його народження.

Програму цьогорічної ходи підготували студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ на основі розважань італійського кардинала Джанфранко Равальді, який на прохання Святійшого Отця написав Хресну Дорогу.

На спільну молитву зібралися кілька десятків тисяч мешканців Львівщини, представники чернецтва, духовенство Львівської архиєпархії УГКЦ, студенти Львівської духовної семінарії святого Духа, Українського католицького університету та інших львівських вищих навчальних закладів. До ходи також долучився голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Розпочався молитовний захід біля храму святого Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22). Хода пройшла вулицями Львова до Архикатедрального собору святого Юра.

Довідково:

Хресна дорога – дорога, яку Ісус Христос пройшов на Голгофу.

Обряд Хресного Шляху полягає в тому, що церковний похід спиняється і відчитує певні молитви, отримуючи таким чином великі розрішення гріхів. Під час ходи несуть хрест, який є символом того, що його ніс Христос на Голгофу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*