«Ти в моєму серці, Україно, душею Шевченка гомониш»

1В історії кожного народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Шевченка.

10 березня 2016 року у Турківській центральній районній бібліотеці відбулися голосні читання «Ти в моєму серці, Україно, душею Шевченка гомониш»,на які завітали наші постійні користувачі та місцеві школярі.

Читачі ближче познайомилися з творчістю великого Кобзаря, під бурхливі оплески однолітків і бібліотекарів декламували його вірші .

Творчість Кобзаря багатогранна, як і його талант. Він був і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і прозаїком, і драматургом. Велика спадщина поета продовжує служити людям, захоплює нас своєю мелодійністю, своїм багатством, красою слова, поетичністю. Отож на заході звучали полум’яні вірші Т.Г.Шевченка у виконанні учнів:.: Вікторії Аннич, Світлани Дульнявка, Ірини Лоцко, Надії Цифри, Юлії Бліхар, Маряни Різак, Ірини Писанчин, Анни Гапонової, Наталії Ярошович, Христини Косолович, Ірини Кузан та Іванни Зубрицької.

Шевченкові читання завершилися словами ПРОРОКА УКРАЇНИ«Свою Україну любіть.. . Любіть її… во время люте… В останню тяжкую минуту … За неї Господа моліть».                                                                                   

Масові заходи, приурочені творчості Великого Кобзаря відбулися в кожній бібліотеці системи.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*