Творчі спілки мають можливість отримати фінансову підтримку

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголосив конкурс мистецьких проектів серед Творчих спілок Львівщини.

Конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини проводиться з метою забезпечення сприятливих умов розвитку напрямків галузі культури, створення нових творчих робіт, культурно-мистецьких проектів.

Для участі у конкурсі творчі спілки подають конкурсну документацію, яка має бути складеною державною мовою і містити:

  1. Заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1.
  2. Копію свідоцтва про реєстрацію (витяг або виписку з ЄДРПОУ), копію статуту (положення) творчої спілки.
  3. Аплікаційну форму за формою згідно з додатком 2.
  4. Кошторис.

Для розгляду та визначення конкурсних пропозицій утворюється конкурсна комісія, персональний склад якої затверджується наказом департаменту з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Документи необхідно подати у департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14. Довідки за телефоном: 032 261-22-27.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*