Туризм і охорона культурної спадщини дуже тісно пов’язані, – Юрій Холод

Представники засобів масової інформації взяли участь у прес-турі Львівщиною. Зокрема, учасники відвідали палац Гредлів, урочище Діброва – урочище “Павлів Потік”, піднялися на гору Лопата.

Першої з точок стала пам’ятка архітектури місцевого значення з парком – пам’яткою садово-паркового мистецтва  у місті Сколе – палац Гредлів.

Нагадаємо, що 21 липня 2020 року підписана нова угода між Сколівською районною радою  та національним природним парком «Сколівські Бескиди» про оренду цього закладу на 49 років.

“Туризм і охорона культурної спадщини – дуже тісно пов’язані. Саме тому створення управління охорони об’єктів культурної спадщини на Львівщині також є важливим для теми мандрів Сколівщиною і, зокрема, теми палацу Гредлів. Цю пам’ятку місцевого значення нам, спільно з районною радою, нам вдалося передати в оренду НПП “Сколівські Бескиди”. Не зупинитися тут для туристів з цілої України – це просто гріх. Але палац потребує великої реставрації. Розраховуємо на допомогу українських і міжнародних фондів. А також, в межах нового управління, будемо старатися допомагати з боку області та держави”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

На території палацу планують розмістити візит-центр, музей, адміністрацію парку.

Опісля, учасники прес-туру оглянули інфраструктуру для активного туризму в урочищі «Павлів потік», а також зійшли на гору Лопатка.

Також в межах програми заходу, засновники громадської ініціативи “Збережемо наш Зарінок” провели огляд рекреаційно-туристичої локації Зарінок в м. Сколе, яка в майбутньому стане туристичним осередком із гольф-полем, полем для волейболу, фотозоною та зоною для дозвілля.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*