Туристичний та інвестиційний потенціал Львівщини висвітлюватимуть катарські видання

У понеділок, 26 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із катарськими журналістами. У розмові вони обговорили інвестиційний клімат та туристичний потенціал Львівщині. Також йшлось про промоцію нашого регіону у Катарі через місцеві засоби масової інформації.

Участь у зустрічі взяли журналісти двох видань, зокрема Ахмед Байоумі із видання “Аль Шерк” та Ібрагім Бадави із “Аль Рая”.

Під час дискусії сторони зосередили основну увагу на туристичній галузі, як пріоритетної для розширення співробітництва обох країн. Олег Синютка наголосив, що Львівська область готова запропонувати катарцям цікаві туристичні маршрути, адже регіон має розвинуту відпочинкову інфраструктуру, великий природній потенціал для санаторно-курортного лікування, чимало історичних пам’яток.

Також обговорили потенційні напрями та шляхи залучення інвестицій. Голова ОДА зазначив, що Львівщина є надійним та стабільним партнером та запевнив іноземних журналістів у безпечності ведення бізнесу та залучення  інвестицій, а також наголосив на загальній політичній стабільності у регіоні.

На завершення сторони домовились про організацію масштабнішого прес-туру для катарських ЗМІ та туроператорів для представлення туристичного та інвестиційного потенціалу Львівщини та донесення інформації про регіон до потенційних інвесторів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*