Туристичний бізнес Львівщини презентує свій потенціал у межах ХVIII Міжнародного економічного форуму

У четвер, 2 листопада, у межах ХVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина –  хаб можливостей!» управління туризму та курортів Львівської  облдержадміністрації організовує сесію «Туристичний Маркетплейс Львівщини».

У межах заходу передбачена панельна дискусія «Роль та місце туризму в економіці країни», яку модеруватиме президент Національної Туристичної Організації України Іван Ліптуга.

Участь у дискусії візьмуть:

  • Микола Величкович – Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВРУ
  • Ростислав Замлинський – перший заступник голови Львівської облдержадміністрації, «Туризм – драйвер сталого розвитку Львівщини»
  • В’ячеслав Войнаровський –  представник МЗС України у Львові
  • Бека Джекелі – координатор з питань взаємин з членами Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО). «Рекомендації щодо національної та регіональної туристичної політики для України».
  • Ігор Торський  – віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму. «Медичний туризм: що і чому лікують іноземці в Україні».

Окрім того, у межах заходу відбудуться презентації від туристичного бізнесу Львівщини.

Учасники орієнтовна кількість 150 (туроператори з Азербайджану, Білорусі, Ізраюлю, Іспанії, Португалії, Китаю, України, готельно-відпочинкові та санаторно-курортні комплекси Львівщини, науковці, експерти)

“Наша мета – презентувати туристичні продукти ЛЬвівщини та встановити партнерські відносини із іноземними компаніями для залучення туристичних потоків. Ми очікуємо на приїзд туроператорів з Азербайджану, Білорусі, Ізраюлю, Іспанії, Португалії, Китаю, України, а також представників готельно-відпочинкових та санаторно-курортних комплексів Львівщини, науковців, експертів”, – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

З детальною Програмою можна ознайомитися тут.

Старт – об 11:00 ранку.

Місце проведення: «Park. Art of Rest» (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 43А).

Реєстрація для участі здійснюється за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*