Туристичну привабливість Львівщини обговорили депутати Верховної Ради та Сейму Польщі

Днями в Трускавці відбулося виїзне засіданні Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за участі депутатів Комісії Сейму Республіки Польща з питань фізичної культури, спорту і туризму, під час якого сторони обговорили туристично-інвестиційну привабливість Львівської області. У засіданні взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Те, що засідання комісії відбувається на Львівщині, з одного боку є визнанням тієї ролі, яку відіграє наша область в процесі розвитку туризму, фізичної культури і спорту України, а з іншого – це надзвичайний шанс для регіону зробити значні кроки вперед. Переконаний, що це спільне засідання стане поштовхом для промоції Львівської області, адже всі туристичні рекреаційні та природні можливості, які сьогодні має Львівщина, зокрема цей курортний регіон, є до кінця непізнаними й потребують додаткової популяризації. Сьогодні наш ринок – це ринок Європейського Союзу і за допомогою таких амбітних дій ми зможемо поширити інформацію про Львівщину серед країн ЄС”, – зауважив Олег Синютка.

Крім того, очільник області повідомив про можливість відкриття нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та реалізації спільних проектів Програми Україна-Польща-Білорусь щодо промоції та розвитку туристичного регіону по обидва боки кордону.

Про роботу парламентарів двох країн розповів начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець: “Депутати обговорили проекти з розвитку туризму як у Львівській області, так й Україні загалом. Також зупинилися на необхідності створення спеціальних фондів на місцях, які будуть наповнюватися коштами з туристичного збору. Учасники засідання зауважили, що цей збір повинен скеровуватися виключно на розвиток міста чи регіону, відтак на підтримку туризму та підвищення туристичної привабливості”.

По завершенню спільного засідання та обговорення туризму в області гості ознайомилися з проектами розвитку туризму в Карпатському регіоні та інфраструктурою Трускавця, Східниці, Славська і Волосянки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*