Туристів запрошують здійснити сходження на гору Лопату

Група туристів з Сумщини зійшла на гору Лопата – це гірська вершина в межах НПП «Сколівські Бескиди» висотою 1210 метрів над рівнем моря, яка розміщена на хребті Зелем’янка на відстані 8 км на південь від міста Сколе. Цими днями.

Маршрут на гору Лопата – один з найвідвідуваніших на території парку і привертає увагу вражаючими краєвидами, багатою флорою та фауною, а найголовніше – чистим гірським повітрям.

Повертатися назад з вершини найпростіше дорогою, якою і підіймалися, та є можливість перейти на вершину сусідньої гори Кудрявець висота якої 1242,3 м. Відстань переходу всього 500 м на захід від Лопати, і спуск звідти – до села Гребенів.

Також, з гори Лопата можна зійти до села Кам’янка, якщо йти на північний-схід. Спустившись до села, у долину річки Кам’янка можна відвідати відомий у регіоні водоспад Кам’янка та озеро Журавлине (у народі його звуть ще Мертвим озером).

Цей маршрут – чудова фізична вправа для вихідного дня, в результаті якого кожен отримає масу задоволення, прекрасні незабутні спогади та світлини.

Група з Сумщини відвідала Сколівщину вперше, та після побаченого пообіцяли приїхати сюди ще. Бо не підкореною залишена ще одна вершину НПП «Сколівські Бескиди» гора Парашка, висота якої 1268,5 м над рівнем моря.

Для організації відпочинку у НПП «Сколівські Бескиди» можна звернутися за номером телефону – 0967352476.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*