Туроператорам з Чехії та Словаччини показали туристичну Львівщину

У рамках одноденного промо-туру Львівщину відвідали туроператори з Чехії та Словаччини. Гостей вразила гостинність місцевих мешканців в поєднанні з високим рівнем сервісу та доступними цінами.

Як повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець, відвідавши Львівщину, чеські та словацькі туроператори рекомендуватимуть регіон для закордонних гостей.

“Упродовж насиченого одноденного промо-туру нам вдалося ознайомити туроператорів з інфраструктурою Карпатського регіону та смачною бойківською кухнею. Вони отримали безліч інформації, яка їх цікавила про Львівщину, адже ми маємо, що запропонувати чеським та словацьким туристам й зараз працюємо над тим, аби донести до них  інформацію про весь туристичний потенціал Львівської області”, – зазначив Роман Теребенець.

За його словами, топ-менеджерам та власникам чеських і словацьких турфірм запропонували активну програму, зокрема кінну прогулянку, пейнтбол і мотузковий парк, а також відвідали готельно-відпочинкові комплекси Славська та Волосянки.

“Ми відчули неймовірну гостинність місцевих мешканців. Також нас здивували дуже привабливі ціни за такий високоякісний сервіс. Тепер ми знаємо, що рекомендувати нашим туристам”, – поділилась враженнями директор відділу відкриття світових напрямків МАУ в Чехії Каміла Чернікова.

Партнерами в організації промо-туру виступили готельно-ресторанний комплекс “Вежа Ведмежа”, готель “Reikartz”, відпочинковий комплекс “4 Сезони”, ресторан “MonsPius / Пиво&М’ясо”, гірськолижний комплекс “Захар Беркут”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*