Турківський РЦСССДМ інформує

скачанные файлыПротягом минулого тижня працівниками Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено 5 візитів в сім’ї, з метою проведення соціального інспектування та виявлення сімей, які потрапили в складні життєві обставини. За результатами інспектування, 4 сім’ї взято на облік та щодо однієї поставлено питання про позбавлення матері батьківських прав. З сім’ями, які взяті на облік, проведені відповідні бесіди щодо попередження та усунення підстав взяття їх на облік.

Крім того, фахівцями Центру здійснено візити до 3 (трьох) учасників АТО, складено відповідні Акти та картки обліку потреб. Проведено бесіди із сім’ями загиблих учасників АТО з метою виявлення проблемних питань та невідкладного реагування щодо їх усунення.

Головним спеціалістом Центру Ольгою Андрійчин  організовано семінар у Верхньовисоцькій ЗОШ на тему: «Профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжну середовищі».

Також було здійснено 2 візити в сім’ї, які вже знаходяться під соціальним супроводом Центру та відвідано дитячий будинок сімейного типу в с.м.т. Бориня Турківського району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*