Турківський районний центр зайнятості інформує

До відзначення Міжнародного дня інвалідів, було організовано 14.11.2013 проведення представниками ТзОВ «Імідж Партнер» тренінг-семінару для осіб з інвалідністю на тему: «Формування активної життєвої позиції осіб з особливими потребами».

Мета проведеного тренінгу: Розвиток знань, загальних умінь та навичок, які дають людям з особливими потребами змогу розв’язувати проблеми працевлаштування у складних соціальних умовах, а також отримання нової інформації та розвиток вміння збільшувати мобільність та здатність до переміщень на ринку праці та в суспільстві, навчитись правильно спілкуватись, запобігати конфліктам та самовдосконалюватись.

Ця тема є досить актуальною на сьогоднішній день, адже упродовж останнього десятиріччя в Україні спостерігається посилена увага до людей з особливими потребами, активно відбуваються процеси їхньої інтеграції в соціум.

На семінарі були присутні з числа безробітних 11 осіб з інвалідністю, які перебувають на даний час на обліку в центрі зайнятості. Упродовж січня-жовтня поточного року на обліку в центрі зайнятості перебувало 30 осіб з інвалідністю, з них було працевлаштовано 11 осіб,  в т.ч. 1 особа отримала виплату допомоги з безробіття одноразово для організації підприємницької діяльності, проходили профнавчання за скеруванням служби зайнятості -5 осіб, брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру-3 особи.

Важливим чинником для прискорення адаптації осіб з інвалідністю до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство є індивідуальна орієнтація на зайнятість та тісна співпраця між усіма соціальними партнерами, що є дотичними до соціального захисту інвалідів.

По закінченні семінару були підведені підсумки тренінгу, представники фірми надали вичерпні відповіді на запитання безробітних, було проведено анкетування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*