Турківський районний центр зайнятості інформує

20144291207391 29.04.2014 року проведено профінформаційний семінар для безробітних з орієнтації на тимчасові та громадські роботи. У семінарі брали участь 20 осіб з числа безробітних, котрі були проінформовані, що громадські та інші роботи тимчасового характеру організовуються  для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних.

Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних І.Яворська ознайомила присутніх з Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру та звернула увагу на те, що до Дня відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників будуть організовуватися громадські роботи із залученням безробітних по благоустрою населених пунктів району, упорядкуванню могил, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань захисників Вітчизни.

По закінченні семінару безробітні особи отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*