Турківський район відвідав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський

?????????????В суботу, 12 листопада, Турківський район відвідав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. В ході візиту відбулася зустріч з головами місцевих рад по питанню об’єднання громад в районі. На цій зустрічі Ростислав Теодозійович довів до присутніх вичерпну інформацію про реформу децентралізації в Україні та Львівській області, зокрема. Також виступив депутат Львівської обласної ради Комарницький Ігор, який наголосив на необхідності 15085480_961680833976338_2563745799448726776_nузгодженої позиції місцевої влади. За підсумками зустрічі Турківська райдержадміністрація разом з головами місцевих рад в найкоротший термін має подати до Львівської ОДА узгоджений проект Перспективного плану спроможних територіальних громад, який буде розглянутий на найближчому пленарному засіданні обласної ради 22 листопада.
Разом з головою Турківської РДА Олександром Лабецьким здійснено виїзд на об’єкти, які фінансуються за кошти ДФРР. Активні роботи ведуться в с.Лосинець, де проводиться реконструкція місцевої школи. На 80% зроблені фасадні роботи, проводиться штукатурка внутрішніх стін, проведена електрика, проводиться монтаж водостічних труб.
В селі Либохора підрядна організація приступила до монтажу будівельних паль (вже змонтовано 82-і з 244-х необхідних). Разом з тим є проблеми з ефективним і повним використанням коштів на цьому об’єкті через погіршення погодних умов.
За результатами об’їзду Ростислав Теодозійович дав доручення: активізувати роботу підрядним організаціям, а місцевій владі контролювати дотримання графіку виконання робіт.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*