Турківський район отримав суттєву підтримку з обласного бюджету понад 6500 тис.грн.

ОДАНа черговій сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 26 квітня 2016 року,  виділено кошти на реалізацію наступних проектів в Турківському районі, зокрема:

  1. На спів фінансування по ДФРР:

– будівництво Либохірської ЗОШ 700 тис.грн

– будівництво Лосиненської ЗОШ-400 тис.грн;

– для здачі в експлуатацію Турківської КЦРЛ- 45 тис.грн;

  1. Для придбання сміттєзбиральної машини на Турківський район (на запит Турківської райдержадміністрації)- 1млн.200 тис.грн;
  2. Для реконструкції лісорозсадника Боринського держлісгоспу-710 тис.грн;
  3. Фінансування об’єкту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 360 учнівських місць в с.Н.Яблунька Турківського району Львівської області» на суму 3 млн.500 тис.грн.

Також місцеві громади Турківщини мають змогу взяти участь у 2-х обласних конкурсах «Екологічно чистий населений пункт» та «Найкраща екологічна ініціатива».

Депутат обласної ради Михайло Дзюдзь закликає громади взяти участь у цих проектах. Хороший досвід в 2015 році отримало с.Вовче Турківського району, яке взяло участь у проекті «Екологічно чистий населений пункт» і за отримані кошти в сумі 30 тис.грн. придбали для села сміттєві баки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*