Турківському району виділені кошти, для проведення розрахунку за розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель

Згідно розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 17 травня 2013року №259/0/5-13 «Про виділення бюджетних коштів» Турківському району виділені кошти, для проведення розрахунку за розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів району.

Кошти розподілено п’ятьом сільським радам, для проведення розрахунку за розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки, а саме: Верхньовисоцької, Ільницької, Либохорської, Ясеницької та Нижньо Висоцької сільських рад.

Метою даного розпорядження є розподіл субвенцій для розроблення технічних документацій із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів. Проведення нормативної грошової оцінки земель буде використано для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*