Турківські шашкісти знову серед найкращих в області

Команда Турки- змедалямиУ 2017 році за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та сприяння Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Львівського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», обласної асоціації ветеранів спорту, відділення НОК України у Львівській області та обласних федерацій з видів спорту відбуваються:

– ХХVІ спортивні Ігри Львівщини (вік учасників від 18 років і старші)

вікриття 3– Х обласні Ігри ветеранів спорту (вік учасників від 40 років і старші)

за дошкою– ІІІ Спортивні ігри серед осіб з інвалідністю (за нозологіями: з вадами зору; слуху і ураженням опорно-рухового апарату).

18-19 лютого 2017 року в місті Турка відбулися змагання з шашок за програмою ХХVІ обласних комплексних спортивних ігор Львівщини.

Позмагатись за шашківницею прибула рекордна кількість команд міст та районів області – 41, серед них: дорослих  -19 команд, ветеранів – 16 команд та 6 команд центрів “Інваспорт”. На попередніх змаганнях минулого року в Новому Роздолі було 27 команд.

На урочистому відкритті змагань багаточисельних учасників привітали заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний, голова міжнародної організації «Світовий Конгрес Бойків» Петро Косачевич та художній колектив Турківського районного народного дому «Бойківські переспіви».

Успішно завершились шашкові баталії для турківських спортсменів, які у командному заліку посіли два перші місця та одно друге, завоювавши 3 кубки та 9 медалей.

ДОРОСЛІ:

1 Стрийський район ( мс Ігор Ганяк, Володимир Данило, мс Зоряна Анісімова) – 15 командних очок з 18 можливих, особистих – 41 очко;

  1. Турківський район (км Іван Славич, км Іван Ільницький, Ольга Лембак) – 14 командних очок, особистих – 40 очок;
  2. Місто Дрогобич (км Ярослав Мулик, мс Іван Фідик, Оксана Крецало) – 14 командних очок, особистих – 35 очок;

ВЕТЕРАНИ:

  1. Турківський район (Ігор Комарницький, км Богдан Москаль, Ганна Мамчук) – 12 командних очок, особистих – 35 очок;
  2. Мостиський район – 11 командних очок, особистих – 36 очок;
  3. Стрийський район 11 командних очок, особистих – 31 очко;

.

«ІНВАСПОРТ»:

  1. Турківський район (км Василь Музика, Василь Костишак, Оксана Марич) – 13 командних очок, особистих – 34 очка;
  2. Кам’янко-Бузький район – 9 командних очок, особистих – 25 очок;
  3. місто Стрий – 8 командних очок, особистих – 25 очок.

Всі переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями, які їм вручили керівник апарату Турківської райдержадміністрації, голова райкому профспілки працівників держустанов Мирон Бойко, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*