Турківські податківці розповіли про законодавчі новації у застосуванні РРО

Від 8 травня  застосування РРО при реалізації технічно складних побутових товарів за готівкові кошти є обов’язковим. Про це під час прес-конференції представникам ЗМІ розповіла заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович.

Так, було повідомлено, що набрала чинності постанова КМУ від 16.03.2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

У зв’язку  з чим, представники фіскальної служби за допомогою ЗМІ та радіомовлення проінформували тих, хто здійснює торгівлю вказаною групою товарів,  щодо необхідності зареєструвати реєстратор розрахункових операцій.

Крім того, Марія Павлович звернула увагу громадян, що за незастосування РРО передбачена, як адміністративна відповідальність, так і фінансові санкції згідно Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також у фіскальній службі відзначили, що у зв’язку з введенням зазначеної постанови у дію, будуть захищені права споживачів, а отриманий касовий чек стане гарантією купівлі якісного товару. Крім того, податківці сподіваються, що ринок нелегального продажу товарів буде легалізовано.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*