Турківські податківці долучились до відзначення Шевченківських днів

Святкування шевченківських днів стало своєрідною традицією не лише в Україні, а й в усьому світі. Шанування поета відзначається на державному рівні та супроводжується низкою тематичних заходів.

У 2017 році минуло 203 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, митця, художника і поета, фундатора української літератури. Будь який рядок із «Кобзаря» – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька, це біль та крик душі справжньої людини з чистою та щирою душею.

З нагоди святкування Шевченківських днів Турківське відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області долучилось до проведення творчої акції з вшанування пам’яті видатного українця. Так, фахівці відділення на чолі з заступником начальника –  начальником Турківського відділення Самбіської ОДПІ М.І.Павлович зачитали відомий вірш Великого Кобзаря «Світає, край неба палає». Особливо трепетно і зворушливо пройшла ця подія.

Марія Іванівна подякувала всім за цікавий захід, наголосила на злободенності Шевченкових творів і закликала всіх до вивчення творчості Кобзаря.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*