Турківське відділення Самбірської ОДПІ запрошує жителів району скористатися правом на податкову знижку за навчання!

Зробити це можна лише до 31 грудня 2013 року включно.

Для отримання такої знижки необхідно до кінця року подати до податкової інспекції за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Але найважливіше – наявність документів, що підтверджують суми коштів за навчання (квитанції, фіскальні або товарні чеки за навчання), договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, що підтверджують ступінь споріднення.

Важливо знати: якщо до кінця 2013 року громадянин не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податкову знижку у 2013 році отримали 258 громадян, які подали декларацію до Турківського відділення , їм повернуто 232,3 тис. гривень.

Для отримання детальнішої інформації з питань отримання податкової знижки громадяни можуть звернутися до податкової служби району за адресою: м.Турка, пл.Ринок 24, зал №3,каб.№5, або за телефонами: 3-22-75, 3-24-06.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*