Турківське відділення Самбірської ОДПІ  розповідає про нововведення в оподаткуванні

загруженное (3)

З початку нового року бізнес району очікують суттєві законодавчі зміни, які націлені створити умови для збільшення податкових надходжень до бюджету України. Відомо, що наприкінці 2016 року Президент України підписав Закон №1791-VIII   “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році”. У відповідності з вимогами пункту 4 розділу XIX Податкового кодексу України переглянуті ставки оподаткування, визначені в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції, зокрема, акцизного податку, екологічного податку та рентної плати; переглянуті положення, у яких міститься прив’язка до розміру мінімальної заробітної плати, у зв’язку з підвищенням останнього; удосконалено деякі положення щодо адміністрування податку на додану вартість, рентної плати тощо.

Крім того, розширюється та законодавчо закріплюється функціонування електронного кабінету платника податків. З нового року спілкування між платниками податків та фіскальними органами має бути переведений у електронний формат, який включає в себе звітування, листування, надання заяв, отримання довідок, проведення звірок зі сплати податків та зборів, робота з Єдиним реєстром податкових накладних та Єдиним реєстром акцизних накладних, інформування платників податків, отримання повідомлень про проведення перевірок, актів перевірок, податкових повідомлень-рішень, подання та отримання митних документів, тощо. Очікується, що функціонування електронного кабінету дозволить зменшити корупційні впливи, полегшити та прискорити документообіг.

«В умовах сьогодення увага податківців спрямована на надання послуг належної якості, зокрема шляхом запровадження електронних сервісів. Адже соціально відповідальний бізнес повинен отримувати від держави послуги  найвищої якості, оскільки саме завдяки таким платникам податків держава має бюджетний потенціал для виконання соціально-економічних програм, а територіальні громади – кошти на фінансування місцевих проектів», – говорить Марія Павлович, очільниця відділення.

Начальник відділення нагадала, що з початку року стартувала кампанія декларування майнового стану та доходів громадян, отриманих у 2016 році .

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*