Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує громадянам про щорічну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку!

Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує громадянам, про щорічне обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2016 рік, та земельного податку за 2017 рік.

Це стосується громадян які мають у власності об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості (квартири/частки загальна площа яких перевищує 60м2, будинків/їх часток, загальна площа яких перевищує 120м2, різних типів житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 180м2), та являються власниками та землекористувачами земельних ділянок(Розділ XII Податкового кодексу України).

За консультацією про уточнення сум до сплати та реквізити, можна звернутися до Центру обслуговування платників, якій розташований за адресою м.Турка, пл. Ринок, 24, або за телефоном 3-22-75

Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельний податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.п.26610.1 ст.266 ПКУ та пп 287.5 ст.286). У 2017 році останній день сплати припадає на 29 серпня.

Варто зазначити, що за несвоєчасну сплату податку фізичній особі нараховується штраф та пеня в залежності від кількості днів затримки сплати.

Фізична особа, яка має підстави для отримання пільг щодо сплати зазначених податків, має право надати документи які підтверджують пільги.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*