Турківське відділення Самбірської ОДПІ  Головного управління ДФС у Львівській області інформує!  

Асоціація платників податків в області запрошує платників податків прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі – рейтингу «Сумлінні платники податків – 2015.

Щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Завдання Рейтингу – посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться у два конкурсні тури: перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

У Рейтингу беруть участь юридичні особи, платники податку на прибуток підприємств (для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку), які не мають податкового боргу та порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом 2015 року.

Для участі у Рейтингу необхідно подати наступні документи :

  1. Заявку
  2. Коротка довідка про досягнення та поточний стан справ на підприємстві.

Документи необхідно надіслати на нашу фактичну (поштову) адресу :79005, м. Львів, вул. І. Франка б.61 каб.224. ; Запитання надсилайте на нашу електрону адресу lvivappu@ukr.net або за тел.(032) 225-63-44; 098-05-76-455

Більш повну інформацію про ВР «Сумлінні платники податків – 2015» можна отримати на веб – сторінках: www.sppu.org.ua та www.appu.lviv.ua.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*