Турківська районна рада просить прийняти обласну програму підтримки сімей загиблих на Майдані та в АТО

535934_873611519346175_8398497617708594542_n

Депутати Турківської районної ради звернулися до Львівської обласної ради та Львівської облдержадміністрації з проханням прийняти програму підтримки сімей загиблих героїв Небесної сотні, учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Львівської області.

«У сучасних умовах, коли ще болючим питанням у суспільстві є події на Майдані, проведення в Україні Антитерористичної операції виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій сім’ям загиблих Героїв Небесної сотні, учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Львівської області.

Більшість районних бюджетів області є дотаційними, що не дає змоги на місцевому рівні вирішити питання матеріально-побутового забезпечення вказаної категорії громадян.

До Турківської районної ради звернулась вдова загиблого на Майдані Героя України Романа Сеника з проханням вишукати кошти у бюджеті Турківського району для придбання для неї квартири.

Також у селі Лімна Турківського району проживає сім’я загиблого добровольця – учасника АТО, Романа Мотичака, де виховуються двоє неповнолітніх дітей.

Надання додаткових гарантій соціального захисту учасникам АТО та членам їх сімей формуватиме позитивне ставлення до органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, до військовослужбовців та членів їх сімей.

Поточна ситуація в Україні з сукупністю взаємопов’язаних чинників зумовлює значне збільшення кількості сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зниження їхнього життєвого рівня, тому прийняття Програми дасть змогу мінімізувати асоціальні прояви в житті громади, підсилити роль сімейних цінностей у суспільстві», – йдеться у зверненні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*