Турківщина взяла участь у нараді -семінарі на тему «Польський досвід децентралізації влади. Який шлях вибере Україна?»

1533873_454859658013008_9177362657954971553_n

22 квітня, Турківщина  взяла  участь у нараді -семінарі,  який організувала Львівська обласна рада на тему «Польський досвід децентралізації влади. Який шлях вибере Україна?” На нараді-семінарі присутні представники органів місцевого самоврядування Польщі, представники профільних міністерств і комітету Верховної Ради України, представники обласних рад Західного регіону, депутати Львівської обласної ради, а також понад 500 представників органів місцевого самоврядування Львівщини.

Турківщину на даному заході представляли керівник апарату Турківської райдержадміністрації  Мирон Бойко, сільські голови Верхньовисоцької, Верхньогусненської, Завадівської, Мохнатської, Ластівківської, Карпатської Красненської, Бітлянської  сільських рад, Боринської селищної та Турківської міської рад. Участь у заході взяв депутат Турківської районної ради Богдан Макаришин, консультант з транскордонного співробітництва та розвитку громад районної ради Микола Лило. Захід розпочався о 11:00 годині з привітального слова керівників Львівської області та  закінчився  у 17 :00 годині презентацією нової  Програми Транскордонного  Співробітництва  Польща-Білорусь -Україна 2014-2020рр.
Голова Сеймику Підкарпатського воєводства Богдан Романюк запевнив присутніх у тому, що Підкарпатське воєводство готове до співпраці, охоче поділиться своїми здобутками у реформуванні місцевого самоврядування.

Окрім того, як наголосив Богдан Романюк, польські органи місцевого самоврядування готові ділитися своїм досвідом, і не тільки у цій ділянці, а також у напрямку залучення інвестицій на розвиток культури, освіти, охорони здоровя.

Далі члени делегації з Підкарпатського воєводства, які працюють в органах місцевого самоврядування, поділилися досвідом зі своїми колегами з Львівської області.

Зокрема, директор канцелярії сеймику уряду маршалківського Підкарпатського воєводства Рафал Полак розповів про результати адмінреформи в Польщі та про функціонування органу місцевого самоврядування на прикладі Підкарпатського воєводства.

Про функціонування повітового органу місцевого самоврядування на прикладі Стрижівсього повіту доповів староста повіту Роберт Годек, а війт гміни Цмоляс розповів про функціонування гмінного органу місцевого самоврядування на прикладі гміни, яку він очолює.

Потім члени польської делегації відповіли на запитання своїх колег – представників органів місцевого самоврядування Львівщини.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*