Турківщина вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

???????????????????????????????День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Герої Небесної сотні пожертвували своїм життям за наше майбутнє і вони є для українців тим моральним еталоном, тим дороговказом, який не дає нам відступити від нашої мрії жити гідно. Революція Гідності має привести до Країни Гідності. Воїни Небесної сотні не дають нам забути про це.

???????????????????????????????Сьогодні, на майдані Шевченка в м.Турка відбувся молебень за загиблими під час Революції гідності. У молебні взяли участь голова  райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова міської ради Геннадій Когут, представники органів виконавчої влади, громадськість району,  учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників АТО на Донбасі, представники волонтерських рухів. Молебень провели духовенство району. Учасники запалили свічки, лампадки і вшанували подвиг учасників Революції гідності –  Героїв Небесної Сотні. Також помолилися, запалили свічки і лампадки біля меморіальної таблиці Героя України, Героя Небесної Сотні турківчанина Романа Сеника (26.07.1968-25.01.2014).

DSCN6963Входив до 29-ї Бойківської сотні самооборони Майдану, жодної зброї не мав. Носив з собою прапор України з написом «Турка», через що в сотні його називали «Турківським прапороносцем».

Романа Сеника було поранено 22 січня 2014 року біля стадіону “Динамо”на Грушевського під час Євромайдану, коли Роман стояв з прапором на передовій. Снайпер прострілив йому легеню та завдав важкого поранення в плече бронебійною кулею спеціального призначення. Роман переніс кілька операцій у Київській міській клінічній лікарні № 17, втратив багато крові, йому довелося ампутувати руку. Проте ушкодження виявилися занадто важкими, і вранці 25 січня він помер у лікарні, не приходячи до тями.

Похований у рідному селі Романа Наконечному Другому на Яворівщині.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*